KURUMSAL

Hakkımızda

TOPRAĞIMIZDAN SOFRANIZA BİR ARMAĞAN

Kendi mahsülümüz olan buğdayımız ile yaptığımız undan sizler için özenle ürettiğimiz ürünlerin serüveni…

Su damlasının toprağa düşmesi ile hayat bulan, her geçen gün gökyüzüne daha çok yaklaşmaya çalışan, bir tane’nin hikayesidir bu…

Bonex

, 1975 yılında 45 m2lik küçük bir alanda , pasta fırını ile aile şirketi olarak iş hayatına başlamıştır. Pastacılık ekmekçilik vb. gibi birbirine yakın pastacılık sektöründeki dalları bir çatı altında toplamak suretiyle , 90’lı yıllarda Konya’da unlu mamüller sektöründeki eksikliği tamamlamıştır. Gelişen ve değişen sektör koşullarına göre her zaman kendisini yenilemeyi başarmış, pastane ve unlu mamüller olarak devam etmiştir.

Ulusal marketlerde unlu mamüller ve işletici firma olarak yer almıştır. Ayrıca perakende sektöründe de dalında lider olan firma bu sektörde 14 ayrı satış noktası ve personeliyle kaliteli bir hizmet vermektedir.

Geleneksel lezzetlerden kopmadan günümüz insanlarının damak zevklerine uygun tadlar sunmayı amaçlayan BONEX şu anda yoluna hijyenik ve modern bir alanda devam etmektedir. Bugün profesyonel anlamda kalite standartlarında fabrikasyon alanında üretim yapan en büyük unlu mamülleri firmasıdır. Ulusal anlamda başarılara imza atan ve her zaman bir adım daha ileriyi hedefleyen BONEX bu başarılarını uluslararası platformlara da taşımayı hedeflemektedir.

 Her zaman insan sağlığını ön planda tutarak , geleneksel lezzetleri gelişen teknolojiyle harmanlamaya devam edecektir.Bonex olarak, müşteri odaklı yaklaşım, tavizsiz kalite, benzersiz lezzet, ödünsüz hijyen ve özgünlük anlayışımız ile müşterilerimizle özel bir ilişki kurmaya çalışıyoruz. Her geçen gün Bonex ailesine eklenen yeni müşterilerimizle beraber, 39 senelik sadık müşterilerimiz en büyük başarı ve gurur kaynağımız. Sunduğumuz ürünler ve hizmet çeşitliliği ile yaşamın her anında müşterilerimizin yanında olmayı, unutulmaz lezzetlerle o anları güzelleştirmeyi amaçlıyoruz